• M16 1

  • MSV Basketbal, M16-1 VR

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jamison, TiphanieTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd
    Woensdag19:00-20:30
    Vrijdag 17:30-19:00
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden MSV Basketbal, M16-1 VR ( 4e divisie M16 4D 08 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BV Leiderdorp M16-111110091143247922
    2HBV The Jumpers M16-21190276235241018
    3Sportiff Grasshoppers M16-11190287343943418
    4Zoebas M16-21180376047628416
    5BV Oegstgeest M16-11170462646016614
    6CobraNova M16-2116056205744612
    7MSV Basketbal, M16-1 VR1160578553325212
    8Waterdragers M16-111407404642-2388
    9BS Leiden M16-511308586693-1076
    10DAS M16 2 (VR)11209521617-964
    11BV Alphia M16-2111010485860-3752
    12BV Zoetermeer Hammerheads M16 1 (VR)***1100111891444-12550

    Poulestanden MSV Basketbal, M16-1 VR ( 4e divisie M16 4D 17 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MSV Basketbal, M16-1 VR1090171340930418
    2Forwodians M16 1 (VR)**1070357135721414
    3DAS M16 2 (VR)1070364445219214
    4Rebound M16 1 (VR)1050570546124410
    5BV Krimpen M16 1 (VR)10208359665-3064
    6B.O.B. M16 2 (VR)100010288936-6480
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Houten, Luut vanTeamspeler
    Lugt, Bliss van derTeamspeler
    Quiedeville, XavierTeamspeler
    Visscher, MaxTeamspeler
    Weeme, Cas terTeamspeler
    Zegwaard, RyanTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    MSV Basketbal, M16-1 VR

    Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie

    71,30

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    40,90

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,80

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd