• MSV MSE 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Basso, PierlucaTechnische stafCoach
    Stoop, RickOverige stafAIS-contactpersoon
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 okt. 15:00MSV Basketbal MSE 1 - Blue Stars MSE 1Sportpark Duinwetering
    9 okt. 19:30Hot Pepper Heat MSE 1 - MSV Basketbal MSE 1Dorpshuis Zwanenburg Halfweg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 sep.BV Amsterdam MSE 2 - MSV Basketbal MSE 151 - 66
  • Poulestanden MSV Basketbal MSE 1 (MSE Mannen Senioren (Voorronde))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MSV Basketbal MSE 11100454232
    2Achilles '71 MSE 110014245-30

    Poulestanden MSV Basketbal MSE 1 (MSEL Mannen Senioren Landelijk)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blue Stars MSE 1110010057432
    2BV Almere 36ers MSE 111008567182
    3MSV Basketbal MSE 111006651152
    4BV Amsterdam MSE 2210112812532
    5BC APOLLO Amsterdam MSE 200000000
    6Harlemlakers MSE 200000000
    7BV Lisse MSE 100000000
    8BC Shooters MSE 110016785-180
    9Hot Pepper Heat MSE 12002116177-610
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Timo Van DenTeamspeler
    Boon, Bauke van derTeamspeler
    Duijndam, JasperTeamspeler
    Faria, RubenTeamspeler
    Grimbergen, KoenTeamspeler
    Groenwoud, QuinTeamspeler
    Heemskerk, MarkTeamspeler
    Jong, Luke deTeamspeler
    Meulen, Stef van derTeamspeler
    Niet, Rick van derTeamspeler
    Schreuder, LarsTeamspeler
    Stoop, RickTeamspeler
    Warmenhoven, JasperTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    MSV Basketbal MSE 1

    VS

    Blue Stars MSE 1

    03 oktober 202115:00 uur
    Sportpark Duinwetering Hoofdveld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    MSV Basketbal MSE 1

    Mannen Senioren Landelijk

    66,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    51,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Wedstrijdfoto's