• MSV MSE 2

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden MSV Basketbal MSE 2 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MSV Basketbal MSE 2202000132083848240
    2Cady '73 MSE 12115061208102318530
    3BV Krimpen MSE 1161402109983126828
    4Westland Stars MSE 3191306117487829626
    5BV Squirrels MSE 22010010113311092420
    6LUSV Basketbal MSE 217908929940-1118
    7Waterdragers MSE 1209011118711642318
    8Flax Field Fighters MSE 1178098628095316
    9Cady '73 MSE 22060149221151-22912
    10B.O.B. MSE 211209469641-1724
    11Punch MSE 62020188661285-4194
    12Rebound MSE 11710165561056-5002
  • Team indeling

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    MSV Basketbal MSE 2

    Mannen Senioren Afdeling

    66,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    41,90

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd