• MSV MSE 2

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden MSV Basketbal MSE 2 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MSV Basketbal MSE 2220013693434
    2De Dunckers MSE 211007456182
    3Utrecht Bull's MSE 42101104112-82
    4Sparta Nijkerk MSE 13102145174-292
    5Almere Pioneers MSE 400000000
    6Blue Arrows MSE 100000000
    7Crackerjacks MSE 200000000
    8Green Giants MSE 100000000
    9O.S.M. '75 MSE 100000000
    10Red Stars MSE 300000000
    11BC Utrecht Cangeroes MSE 400000000
    12Eem '78 MSE 12002110134-240
  • Team indeling

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    MSV Basketbal MSE 2

    Mannen Senioren Afdeling

    68,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    46,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd