• MSV X12 2

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd
    Woensdag 17:30-19:00
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden MSV Basketbal X12-2 ( 5e divisie X12 5D 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BV Leiderdorp X12 1 (VR)11110064729035722
    2Sportiff Grasshoppers X12 4 (VR)1170450439610814
    3Forwodians X12-2117044534114214
    4MSV Basketbal X12-211605414432-1812
    5BS Leiden X12-411605436452-1612
    6Zoebas X12-411317333486-1537
    7BV Alphia X12-211209371499-1284
    8BV Squirrels X12-211119368560-1923
  • Team indeling

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    MSV Basketbal X12-2

    Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie

    37,64

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    39,27

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,09

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd